تبلیغات
مدرسه حسابداری - خدمات حسابداری

مدرسه حسابداری
 
اگر بخواهی غیر ممکن،ممکن می شود
 خدمات حسابداری 

شامل ارائه خدمات حسابداری, ارائه صورتهای مالی میان دوره ای ضمنی و نهایی , تهیه صورتهای مالی تلفیقی شرکتهای اصلی و گروه , حسابداری مدارک ناقص و مدیریت مالی شرکتها می باشد در راستای خصوصی سازی بخشهای مختلف شرکت برخی از شرکتها در این زمینه بصورت قرارداد پیمانکاری با موسسات حسابداری قرارداد بسته و کلیه امور مالی خود را بصورت پیمانکاری واگذاری می نمایند این امر از جهات مختلفی بنفع شرکتها می باشد .


از جمله اینکه کلیه مشکلات حقوقی و پرسنلی واحد حسابداری به موسسات حسابداری انتقال می یابد و اینکه موسسات حسابداری بدلیل تعامل با حرفه و بازار کار از نیروی انسانی با تجربه و خبره بهره می برند که به لحاظ بهره وریهای ایجاد شده در این زمینه قیمت تمام شده و در نتیجه مخارج خدمات حسابداری را بنحو قابل توجهی کاهش می دهند.


 


  حسابداری مدیریت و حسابداری صنعتی  


 شامل محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات ، انحرافات بهای تمام شده ، تعیین نقطه سربسری       و بهترین حاشیه سود جهت تعیین بهترین ترکیب فروش ، بودجه بندی ، برنامه ریزی و کنترل هزینه و محاسبه ضایعات و ارتباط هزینه ها با بهای تمام شده و سود قابل تقسیم می باشد.


همچنین حسابداری صنعتی مبانی لازم را جهت محاسبه سودو زیان میان دوره ای و طرحهای تشویقی (کارانه) درمقاطع مختلف فراهم می آورد .


 


   طراحی و تدوین سیستمهای عملیاتی 


شرکتها جهت ایجاد ارتباط روان بین زیربخشها و جلوگیری از اعمال سلیقه کارکنان نیاز به طراحی سیستمهای عملیاتی دارند این سیستمها شامل :
 1. طراحی چارت سازمانی 2. طراحی فرمها و روشهای عملیاتی در انبارها , خرید و فروش ، داراییهای ثابت , پرسنلی وحقوق و دستمزد, حسابداری مالی , حسابداری صنعتی , حسابداری فروش و انبارها ,‌ سیستمهای بودجه و غیره . 3. تهیه و تدوین نظامهای سازمانی در واحدهای تولیدی , پیمانکاری و سرمایه گذاری .


 


   مشاوره مالی , مالیاتی و بیمه ای   1.   مشاوره مالیاتی , برنامه ریزی مالیاتی , مهندسی مالیاتی , پیگیری و حل و فصل پرونده های مالیاتی .


  2.   مشاوره در موضوعات بیمه های اجتماعی از جمله حسابرسی و حسابداری و تنظیم قراردادهای مربوطه و مدارک قابل ارائه به سازمانهای ذیربط و حل و فصل دعاوی مربوطه .


  3.     مشاوره حقوقی در زمینه قانون تجارت


  4.     ارزیابی سهام شرکتها


  5.     نظارت بر امور تصفیه شرکتها


  6.   مشاوره در تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی, تهیه بودجه , حسابداری مدیریت بررسی کارایی و میزان سوددهی شرکتها .


  7.     همکاری در تهیه اساسنامه شرکتها, صورتجلسات مجامع هیات مدیره و غیره .


  8.   مشاوره در بررسی مطالعات فنی , اقتصادی و سرمایه گذاری و ارائه نتایج حاصل از تحلیلهای مالی .


  9.     مشاوره در جهت خصوصی سازی شرکتها


  10.  مشاوره در جهت ورود شرکتهای سهامی به بورس

نوشته شده در تاریخ شنبه 30 بهمن 1389 توسط سعید اصلانی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک