تبلیغات
مدرسه حسابداری - طنز

مدرسه حسابداری
 
اگر بخواهی غیر ممکن،ممکن می شود

چند توصیه مهم برای روز کنکور!!


1- دواطلبان عزیز ساعت شروع امتحان 7 و 30دقیقه صبح است، و یك ساعت قبل از شروع امتحان درب های حوزه امتحانی بسته می شود، و شما باید یك ساعت قبل از بسته شدن درب ها در حوزه امتحانی حضور داشته باشید، و همچنین باید یكی دو ساعت قبل از آنی كه باید در محل حوزه امتحانی باشید از منزل خود به سمت حوزه امتحانی حركت كنید تا اگر در ترافیك ماندید یا اتفاق پیش بینی نشده ای در بین راه افتاد دیر به حوزه امتحانی نرسید، پیشنهاد می شود دو ساعت قبل از خروج از خانه از خواب بیدار شوید، نیم ساعت ورزش كنید، یك دوش بگیرید و صبحانه بخورید، با یك حساب سر انگشتی پیشنهاد می شود برای به موقع رسیدن به سر جلسه امتحان ساعت یك و نیم شب (وشاید هم صبح) از خواب بیدار شوید!

2- شدیداً دادن ناهار در حین آزمون را تكذیب می نماییم، شما صرفاً به خوردن یك كیك با ساندیس دعوت هستید!
تذكر ضروری: ساندیسش هم از این صد تومنی هاست، یك وقتی دبه نكنید كه ما فكر می كردیم از اون بزرگاست!

3- درست است كه می گویند با لباس راحت به سر جلسه امتحان بیایید، اما جنبه هم خوب چیزی است، آخه با پِیژامه؟!... اِ اِ اون یكی رو نگاه ... اوه اوه ... آقا فیلم نگیر ... شطرنجی اش كنین!

4- از آوردن گوشی همراه، دستگاه پلی استیشن، حیوان خانگی، رایانه شخصی، گیتار، دستگاه آب میوه گیری، كمربند لاغری، بالشت، لوازم آرایش، خوشبو كننده هوا، حشره كش، وان حمام و آفتابه به داخل حوزه امتحانی شدیداً خودداری كنید!

5- از كشیدن سیگار، اكس تركاندن، انجام حركات موزون و حتی غیرموزون در حین جلسه امتحان شدیداً خودداری نمایید. تبصره: كشیدن خمیازه، چرت زدن، خوابیدن، چشمک زدن، تیك های عصبی، چرخاندن گردن تا 90 درجه به سمت چپ و راست اشكالی ندارد!

6- استرس زیادی نداشته باشید، با عدم ورود به دانشگاه اتفاق خاصی برای شما نمی افتد، فقط آقا پسرها زودتر سربازی می روند و در نتیجه زودتر به سر كار رفته و زودتر ازدواج می كنند و دخترخانم ها هم از آنجا كه دیگر بهانه ای با عنوان «می خوام ادامه تحصیل بدم» را ندارند زودتر به خانه بخت می روند، مگه بده؟!


 نتیجه گیری پایانی: علم بهتر است یا ثروت؟ !معلومه مدرك... مدرك!

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 دی 1387 توسط سعید اصلانی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک