تبلیغات
مدرسه حسابداری - توجه ؟ توجه؟

مدرسه حسابداری
 
اگر بخواهی غیر ممکن،ممکن می شود

آخرین مهلت  ثبت نام آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون ثبت نام از داوطلبان آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم تحصیلی سال 88-87  دانشگاه آزاد اسلامی که از روز سه شنبه مورخ 26 آذر ماه 87 آغاز شده بود  روز چهار شنبه 11دی ماه 87 پایان می یابد .

این گزارش با بیان اینکه توزیع دفترچه ها و کارت اعتباری ثبت نام این آزمون از طریق دفاتر پستی سراسر کشور انجام می شود افزود : کلیه بخش های مختلف دفترچه آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم سال 87 جهت رفاه حال آن دسته از داوطلبان شرکت در این آزمون ، بر روی پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net  قراردارد وداوطلبان می توانند بخش های آن را مشاهده ویا دریافت نمایند .

در ادامه این گزارش در خصوص شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون آمده است : تنها دارندگان مدرک دیپلم در یکی از  شاخه های فنی وحرفه ای یا کار و دانش نظام جدید متوسطه یا دارندگان دیپلم کامل هنرستان نظام قدیم متوسطه می توانند در رشته متجانس با رشته فارغ التحصیلی خود در این آزمون ثبت نام کنند. متقاضیان رشته تربیت بدنی از شرط تجانس مدرک متوسطه معاف هستند.

درپایان این گزارش با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این آزمون تمدید نخواهد شد تصریح شده است : ثبت نام ازداوطلبان آزمون کاردانی پیوسته نیمسال دوم  87دانشگاه آزاد اسلامی تنها تا پایان روز چهار شنبه 11 دی ماه ادامه می یابد.

                                      روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاداسلامی

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 17 بهمن 1387 توسط سعید اصلانی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک